Kalendář akcí

Souhrnný program na rok 2017

Souhrnný program na rok 2017

Na výroční mariánskou konferenci 1.10.2016 v Koclířově byl zveřejněn program aktivit pořádaných Fatimským apoštolátem v roce 2017. V letošním roce je obzvlášť kladen důraz na význam Fatimského jubilea. Proto přijměte naše pozvání do Koclířova na novénu 1.mariánských sobot, tématické semináře, tradiční exercicie s významnými osobnostmi, prázdninové rekreace pro všechny věkové kategoriie. A nejen to, dále vypravujeme Národní pouť do Fatimy a další zajímavé poutě. V příštím roce přijedeme i za Vámi do regionů a také s putovní sochou Panny Marie přímo z místa jejího zjevení ve Fatimě. více »

1.mariánské soboty - pravidelný program

1.mariánské soboty - pravidelný program

Tradiční poutě 1.mariánských sobot v Koclířově nabízí rozmanitý program vedený hlavním hostem. Během pouťě jsou 2 mše svaté, adorace, svátost smíření, program pro děti a jiné více »

Pravidelné poutě v Koclířově

Pravidelné poutě v Koclířově

Každou sobotu od května do října 2017 je v Koclířově pravidelný poutní program. V měsíci květnu navíc 1.5. a 8.5. Na 1.mariánské soboty je program navíc ještě rozšířený.
DOPOLEDNE: 10:00 žehnání nemocných; 10:30 mše svatá
příležitost ke svátosti smíření, možnost poutního oběda, občerstvení v cukrárně
ODPOLEDNE: 14:00 přednáška FATIMA NAŠE NADĚJE a možnost komentované prohlídky více »

Fatimské dny v regionech

Fatimské dny v regionech

13 hlavních regionů zajišťuje ve farnostech Fatimský den, při kterém do farnosti připutuje na společnou modlitbu regionální socha Panny Marie Fatimské jako příprava ke slavení jubilea Fatimy v září a říjnu 2017. více »

Prázdniny v Koclířově

Prázdniny v Koclířově

Zveme Vás na již tradiční prázdninové rekreace v Koclířově u Panny Marie Fatimské. Bohatý doprovodný program – hry pro děti, společné výlety, duchovní obnova pro malé i velké, každý den modlitby a mše svatá, společné večery a k tomu naše Klášterní cukrárna a restaurace Fatima. Nabízíme ekonomické ubytování i pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu. Zkrátka, o prázdninách si u nás přijdou na své jak děti, mládež, rodiny, dospělí i senioři! více »

Škapulířová pouť 8.7.2017

Škapulířová pouť 8.7.2017

Obřad přijetí hnědého škapulíře - začlenění do komunity Karmelu. Mše svatá v sobotu 8.7.2016 v 10:30 ve farním kostele sv. Filomény. více »

Pouť rodin a nemocných ke sv. Zdislavě 15.7.2017

Pouť rodin a nemocných ke sv. Zdislavě 15.7.2017

Pouť královehradecké diecéze ke sv. Zdislavě, patronce rodin a nemocných. Během poutní mše svaté udělování pomazání nemocných z rukou otce biskupa a návštěva hrobu sv. Zdislavy. Následuje modlitební cesta ke studánce sv. Zdislavy a také možnost návštěvy hradu Lemberk. Vypravujeme poutní autobusy z Hradce Králové a Koclířova. více »

Pouť ke sv. Filoméně 12.-13.8.2017

Pouť ke sv. Filoméně 12.-13.8.2017

Tradiční pouť k naší patronce Koclířova. Sv. Filoména je mučednice, divotvůrkyně a patronkou všech dětí mariiných! V roce Fatimského jubilea spojeno s fatimským dnem.
více »

12