Kalendář akcí

Souhrnný program na rok 2017

Souhrnný program na rok 2017

Na výroční mariánskou konferenci 1.10.2016 v Koclířově byl zveřejněn program aktivit pořádaných Fatimským apoštolátem v roce 2017. V letošním roce je obzvlášť kladen důraz na význam Fatimského jubilea. Proto přijměte naše pozvání do Koclířova na novénu 1.mariánských sobot, tématické semináře, tradiční exercicie s významnými osobnostmi, prázdninové rekreace pro všechny věkové kategoriie. A nejen to, dále vypravujeme Národní pouť do Fatimy a další zajímavé poutě. V příštím roce přijedeme i za Vámi do regionů a také s putovní sochou Panny Marie přímo z místa jejího zjevení ve Fatimě. více »

1.mariánské soboty - pravidelný program

1.mariánské soboty - pravidelný program

Tradiční poutě 1.mariánských sobot v Koclířově nabízí rozmanitý program vedený hlavním hostem. Během pouťě jsou 2 mše svaté, adorace, svátost smíření, program pro děti a jiné více »

Pravidelné poutě v Koclířově

Pravidelné poutě v Koclířově

Každou sobotu od května do října 2017 je v Koclířově pravidelný poutní program. V měsíci květnu navíc 1.5. a 8.5. Na 1.mariánské soboty je program navíc ještě rozšířený.
DOPOLEDNE: 10:00 žehnání nemocných; 10:30 mše svatá
příležitost ke svátosti smíření, možnost poutního oběda, občerstvení v cukrárně
ODPOLEDNE: 14:00 přednáška FATIMA NAŠE NADĚJE a možnost komentované prohlídky více »

Vánoční a novoroční pobyt u Panny Marie v Koclířově 27.12.2017-1.1.2018

Vánoční a novoroční pobyt u Panny Marie v Koclířově 27.12.2017-1.1.2018

Každým rokem pořádáme Silvestrovský pobyt pro všechny věkové kategorie. Můžete se těšit jak na společenský Galavečer, tak i na půlnoční mši svatou na zahájení nového roku. Mezi dalšími doprovodnými programi je krátký přednáškový blok, společné modlitby, společná vycházka a společné večery.
Přijeďte prožít silvestr jinak! více »