Kalendář akcí
 Jubilejní logo
 Anketa
Co bychom měli vylepšit v Koclířově?

Program
25%

Přírodní areál
19%

Ubytování
11%

Restauraci Fatima
30%

Klášterní cukrárnu
14%

Kalendář akcí

Souhrnný program na rok 2017

Souhrnný program na rok 2017

Na výroční mariánskou konferenci 1.10.2016 v Koclířově byl zveřejněn program aktivit pořádaných Fatimským apoštolátem v roce 2017. V letošním roce je obzvlášť kladen důraz na význam Fatimského jubilea. Proto přijměte naše pozvání do Koclířova na novénu 1.mariánských sobot, tématické semináře, tradiční exercicie s významnými osobnostmi, prázdninové rekreace pro všechny věkové kategoriie. A nejen to, dále vypravujeme Národní pouť do Fatimy a další zajímavé poutě. V příštím roce přijedeme i za Vámi do regionů a také s putovní sochou Panny Marie přímo z místa jejího zjevení ve Fatimě. více »

1.mariánské soboty - pravidelný program

1.mariánské soboty - pravidelný program

Tradiční poutě 1.mariánských sobot v Koclířově nabízí rozmanitý program vedený hlavním hostem. Během pouťě jsou 2 mše svaté, adorace, svátost smíření, program pro děti a jiné více »

Pravidelné poutě v Koclířově

Pravidelné poutě v Koclířově

Každou sobotu od května do října 2017 je v Koclířově pravidelný poutní program. V měsíci květnu navíc 1.5. a 8.5. Na 1.mariánské soboty je program navíc ještě rozšířený.
DOPOLEDNE: 10:00 žehnání nemocných; 10:30 mše svatá
příležitost ke svátosti smíření, možnost poutního oběda, občerstvení v cukrárně
ODPOLEDNE: 14:00 přednáška FATIMA NAŠE NADĚJE a možnost komentované prohlídky více »

Prázdniny v Koclířově

Prázdniny v Koclířově

Zveme Vás na již tradiční prázdninové rekreace v Koclířově u Panny Marie Fatimské. Bohatý doprovodný program – hry pro děti, společné výlety, duchovní obnova pro malé i velké, každý den modlitby a mše svatá, společné večery a k tomu naše Klášterní cukrárna a restaurace Fatima. Nabízíme ekonomické ubytování i pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu. Zkrátka, o prázdninách si u nás přijdou na své jak děti, mládež, rodiny, dospělí i senioři! více »

Pouť ke sv. Filoméně 12.-13.8.2017

Pouť ke sv. Filoméně 12.-13.8.2017

Tradiční pouť k naší patronce Koclířova. Sv. Filoména je mučednice, divotvůrkyně a patronkou všech dětí mariiných! V roce Fatimského jubilea spojeno s fatimským dnem.
více »

Teologicko-pastorální sympozium o Fatimě 4.10. - 7.10.2017

Teologicko-pastorální sympozium o Fatimě 4.10. - 7.10.2017

Českomoravská Fatima v Koclířově přijímá přihlášky kněží i laiků k účasti
na teologicko-pastorálním sympoziu o Fatimě. Bude zahájeno ve středu 4. 10. 2017 v Hradci Králové v Novém Adalbertinu a pontifikální mší svatou v 18. 30 hod. v katedrále Svatého Ducha na Velkém náměstí.
Sympozium bude ve dnech 5. - 7. 10. 2017 pokračovat v Českomoravské Fatimě v Koclířově.
Hlavní hosté a přednášející budou z otců biskupů kardinál Dominik Duka OP, Mons. Tomáš Galis, biskup žilinský, Mons. Jan Vokál, biskup královéhradecký a Mons. Vlastimil Kročil, biskup českobudějovický.
Hosté a přednášející z portugalské Fatimy budou vícerektor poutního místa P. Vítor Coutinho, Dr. Pedro Valinho, generální sekretář Světového apoštolátu Fatimy Nuno Prazéres
Přednášející z ČR: ThLic. David Bouma, Th.D., PhDr. Štěpán Maria Filip OP, P.Mgr. Jan Paseka a Mons. Pavel Dokládal. více »

12